Paslanmaz gazlı Amortisör Çeşitleri,

Paslanmaz gazlı Amortisör Çeşitleri,

Paslanmaz gazlı Amortisör Çeşitleri,

Paslanmaz Gazlı Amortisör, Gazlı Amortisör Çeşitleri Ve Modelleri

Öz Yiğit Gazlı Amortisör,  zorlu ortamlarda bile uzun bir kullanım ömrü garanti etmek için yüksek kaliteli Paslanmaz Krom gazlı amortisörlerimizin   üretimi ve montajı için Marine sınıfı 316, 304, Krom Kaplı  Paslanmaz Çelik Krom Gazlı Amortisör kullanır.


Denizcilik sınıfı 316 - 304  Paslanmaz Çelik Krom Gazlı Piston, Denizcilik / Tekne Uygulamaları, Kimyasal Tesisler, Tıbbi Tesisler, Gıda Depolama Cihazları ve çok çeşitli diğer Endüstriler için yaygın olarak üretilir ve kullanılır.


Standart serilerimizin tümü, kilitli gazlı amortisörler, çekişli gazlı amortisörler ve amortisörler, uzun bir kullanım ömrü için Özel Keçe Paketi dahil olmak üzere Tam Paslanmaz Çelik olarak mevcuttur. Ancak en popülerimiz, Siyah Nitrür Çubuklu Paslanmaz Çelik Krom kabuğa sahip Hibrit modelimizdir. Çubuk, çoğunlukla silindirin içine yerleştirildiğinden, herhangi bir gazlı yayın en kritik parçasıdır. Silindirin dışı ve konektörleri, açıkta kalan tek parçalardır. Birçok durumda gazlı amortisörler ayrıca barınak ile korunur ve bu nedenle zorlu ortamlardan daha fazla korunur. Bu koşullar, en kaliteli Tam Paslanmaz Gazlı yayları değil, cazip fiyatlı Hibritleri gerektirir.


Öz Yiğit Amortisör Olarak müşterilerimizden birkaç adım önde düşünmekten gurur duyuyoruz ve fiyatı ve tekniğimizi bireysel ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Öz Yiğit Amortisör ayrıca gazlı amortisörlerimizi ve amortisörlerimizi buna göre monte etmek için çok çeşitli uç bağlantı parçaları ve braketler sunar.


Askeri araçlar, tekneler, yatlar, gıda depoları, buzdolapları ve derin dondurucular, kargo kutuları, ambarlar, erişim panelleri, yelkenli tekneler, monitör kolları, zemin ve çatı kapakları, pencereler, tenteler, arabalar gibi hemen her pazarda en kaliteli ürünlerimizi bulacaksınız. ve kamyonlar, uçaklar, uydular ve daha fazlası.


Ürünlerimizi rakiplerimizinkilerle karşılaştırmanızı öneririz ve Öz Yiğit Amortisör tarafından tasarlanan ve üretilen her ürünün kaliteye olan bağlılığını takdir edeceğinize eminiz. Rekabetçi bir fiyata mümkün olan en yüksek kaliteyi ve en yüksek işlevselliği sağlayabilmek için mevcut ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Tam Paslanmaz Çelik veya Hibrit Paslanmaz Çelik w/ Siyah Nitrat Çubuklar ihtiyaçlarınızı görüşmek için www.ozyigitamortisor.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz