Hakkımızda

Yıllar önce otomotiv sektöründe Toyota firmasında başlayan serüvenimiz kendi işletmemizi açana kadar devam etti. Bu süre içinde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile Özyiğit Gazlı Amortisör firmasını kurduk.

Ülkemizin gazlı amortisör ihtiyacını karşılamak için Sakarya’da kurulan Özyiğit Amortisör; kendi tesislerinde otomotiv sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına devam etmektedir. Gazlı amortisör uygulama alanlarının gittikçe artması yurt içi ve yurt dışı kullanımın yaygınlaşması ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır. Arge yatırımına önem veren firma, araştırma geliştirme faaliyetlerine hız kesmeden devam eder.  

Geniş ürün yelpazesi ve özel üretim amortisör çeşitleri ile sektöre kalıcı çözümler sunmaya devam ederken aynı zamanda sanayi sektörünün yedek parça sektöründe de üretim gerçekleştirir. Gazlı amortisör ürünleri ile uluslararası standartlarda üretim ve arge çalışmaları ile ürün geliştirme ile sektörde aranan bir firmadır. Yurt içi ve yurt dışı sektörün taleplerini karşılayarak ülke kalkınmasına önemli katkılar sunar.

Özyiğit Gazlı Amortisör yoğun rekabet ortamında yenilikçi ve kalite standartlarından ödün vermeden üretim yapan firmalar arasındadır. Ürünlerin kullanıldığı başta otomotiv sektörü olmak üzere mobilya sektörü, makine sektörü, gıda sektörü, araç, hidrolik amortisör, hastane ekipman, medikal, hastane yatak, gemicilik sektöründe ve daha birçok alanda Özyiğit Amortisör marka olarak karşınıza çıkar.

Özyiğit Amortisör olarak müşterilerimizin sektördeki problemleri çözmek ve rekabetçi olmaları açısından her zaman marka olarak destekleriz. Çalışanlarımızın da katkısı ile uluslararası standartlarda ürünlerimiz gazlı amortisör çeşitleri, hidrolik pompa, hidrolik amortisör ve özel üretim olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve avantajlı fiyatlarla karşılarız.

Dünyada sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek araç ve ekipmanları yenilerken müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılamak için müşterilerimizin sektördeki rekabet gücünü arttırmak için destekleriz.

Modern ve yenilikçi çözümlerle ana hedefimiz; hizmet kalitesini arttırarak sektöre yaratıcı fikirlerle lider olmaya devam etmektir.